Studio kulinarne Let’s cook zrodziło się z pasji i miłości do jedzenia oraz chęci dzielenia się wiedzą dotyczącą zdrowego gotowania.

Wiemy jak stworzyć przyjemną, niezobowiązującą atmosferę i zorganizować warsztaty kulinarne tak abyś zdobył kulinarną wiedzę, ale też dobrze się bawił w naszym studio gotując z innymi ludźmi, którzy tak jak Ty znaleźli się tu by czerpać z tego jak największą przyjemność.

Kursy gotowania w naszym studio to nauka, ale też dobra zabawa. Poprzez naukę zdrowego odżywiania oraz wykorzystywanie zdrowych komponentów (część pochodzi z naszego własnego ogródka) chcemy zaszczepić Wam ideę Slow Food oraz zmienić Wasze podejście do ekologii i szanowania zasobów naszej planety poprzez propagowanie filozofii Zero Waste.

Let’s cook powstało z miłości do jedzenia i podróżowania

W trakcie zajęć będziemy zachęcać do podróżowania oraz do odkrywania przeróżnych potraw i smaków z całego świata. Nasza pasja do podróżowania sprawia, iż możemy Wam o wielu kuchniach i krajach opowiedzieć z własnych doświadczeń, a ciekawostki z podróży umilą i zachęcą Was do spróbowania street foodowych dań na ulicy w Bangkoku czy kosmopolitycznym Singapurze.

Uwielbiamy też pracę z dziećmi, nasze wykształcenie pedagogiczne pozwala nam na opanowanie rozgadanych dzieciaków, z którymi gotujemy, kroimy mieszamy w garnkach i tworzymy same smakowitości. Dzieci znajdą u nas miłą atmosferę, naukę, zabawę i wiedzę.

Cyklicznie staramy się zapraszać do naszego miasta i organizować przeróżne warsztaty ze znanymi osobami ze świata kulinariów. Pozwala to na poszerzenie swojej wiedzy na temat panujących trendów w kulinariach w Polsce i na świecie oraz poznanie czasami bardzo ciekawych osób. Nasze studio ma charakter przyjaznej kuchni, gdzie na powierzchni 90m2 masz dostęp do 14 stanowisk gotowania w pełni wyposażonych i przystosowanych do wspólnego gotowania. Studio posiada także klimatyzację oraz stół degustacyjny dla 18 osób.

Będzie nam bardzo miło jeśli nas odwiedzicie i spędzicie z nami czas.

Zapraszamy!

 

 

Monika Reinhardt

Nagroda Prezydenta Miasta NAWIGATOR BIZNESSU MOF„ w kategorii BIZNESS ŚWIADOMY SPOŁECZNIE

26.09.19 otrzymaliśmy nagrodę z rąk Prezydenta Miasta Jacka Wójcickiego w kategorii Bizness świadomy społecznie.

Podczas wręczania nagrody usłyszeliśmy uzasadnienie:
Pani Monika prowadzi warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych. Warsztaty te uczą zdrowego żywienia i uświadamiają jak wspólne gotowanie wpływa na relacje międzyludzkie, nasze ciało i umysł, a przede wszystkim zdrowie. Promuje filozofię Zero Waste (uczy dzieci jak oszczędzać wodę i prąd oraz ograniczyć ilość śmieci, choćby poprzez używanie pojemników wielokrotnego użytku). Włącza się w akcje charytatywne (przykładowo wspiera warsztaty organizowane przez kobiety z grupy Lucynki, organizuje corocznie Szlachetną Paczkę, dokłada się do paczki dla świetlicy „Pod Tęczą”, prowadzi warsztaty dla osób niepełnosprawnych, warsztaty i udział w festynach charytatywnych na rzecz chorych dzieci itp.).

Dziękujemy pięknie za docenienie naszej pracy i misji!

Nasza firma wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.08/00052/2018