Dla dorosłych

Szczegóły Warsztatu

 • Let's Cook
 • 19 marca 2020
 • czwartek, 18:00 do 21:45

  Contact event manager

  1 2 3 4

  Bilety

  • 175 zł Bilet Wszystkie miejsca zarezerwowane

  Zamów bilety

  Dziękujemy za udział

  ZDROWE JELITA

  Gorzów Wlkp., ul. Niepodleglości 26 /H19-20

  czwartek, 18:00 do 21:45
  19 marca 2020

  000000

  ZDROWE JELITA

  Gorzów Wlkp., ul. Niepodleglości 26 /H19-20

  czwartek, 18:00 do 21:45
  19 marca 2020

  PRINT

  Zapraszamy na warsztaty o zdrowiu, tkwiącym w naszym wnętrzu a mianowicie w naszych jelitach. Na naszych warsztatach poznasz procesy biochemiczne zachodzące  w jelitach, a także przedstawimy uproszczone omówienie różnych zaburzeń pokarmowych dla lepszego ich zrozumienia; uzyskasz przydatne porady dotyczące wprowadzenia zmian w stylu odżywiania, potrzebnych do wyeliminowania problemów jelitowych i utrzymania układu pokarmowego w zdrowiu; zdobędziesz kluczowe informacje o suplementach diety, które mogą pomóc w osiągnięciu optymalnego zdrowia jelit; przetestujesz łatwe do planowania przepisy na posiłki, dzięki którym poczujesz się lepiej.

  Warsztaty będą się składać z części teoretycznej, które poprowadzą Magdalena Niedźwiecka oraz Joanna Maćkowska. Przedstawią ok. godzinną prezentację wraz z wykładem.
  Po części teoretycznej przystąpimy do części praktycznej.
  Przygotujemy wspólnie :

  – Zupę krem z brokułów z zieloną soczewicą i chipsami z jarmużu
  – Chlebek lniano-owsiany z sezamem
  – Chlebek jaglano-gryczany  z kurkumą i czarnuszką
  – Zakwas buraczany do picia ( prosimy przynieść na warsztaty słoik 1 litrowy )
  – Zdrowy paprykarz do chlebków
  – Creme brulle z kaszy jaglanej z coulis owocowym i malinką 

  Na warsztatach będziemy mieli okazję podegustować także wege próbki past warzywnych oraz paprykarzy od firmy Primavika.

  Magdalena Niedźwiecka -biotechnolog i dietetyk, ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu – kierunek biotechnologia, studia podyplomowe kierunek dietetyka – Uniwersytet Medyczny w Poznaniu.

  Łączy świat badań naukowych i zaleceń z realnym wyzwaniami jakie stawia nam życie, jednocześnie nie odżegnując się od holistycznego podejścia medycyny dalekiego wschodu. Entuzjastka neurobiologii i metod rozwoju poszerzających świadomość. Pasjonuje się wpływem mikroflory jelitowej na zdrowie człowieka oraz poszukuje metod jego optymalizacji.

  ‘Przeszłam żmudną drogę zmiany nawyków żywieniowych w trakcie powrotu do zdrowia, i wiem jak często towarzyszyła mi w tym bezsilność, niechęć, rezygnacja i niezrozumienie .” W pracy z ludźmi przede wszystkim stawiam na prawdziwą relację, bo w ten sposób efektywniej można wprowadzić w  życie zmiany, wiedząc że ma się przy swoim boku wiernego kibica. 

   

  Joanna Maćkowska –dietetyk. Dietetyka  to nie tylko zawód, to jej życiowa pasja. Ukończyła Akademię Wychowanie Fizycznego we Wrocławiu – specjalizacja Promocja Zdrowia, Akademia Dietetyki. Prowadzi wraz z olimpijczykiem Piotrem Hojką zajęcia ruchowe w terenie, podczas których namawia do aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia.

  „Wiem, że to co robię jest ważne nie tylko dla mnie ale przede wszystkim dla osób, którym pomagam. Dietetyka to porady żywieniowe, jak również planowanie posiłków. To całkowity wachlarz wyzwań, które wymagają stałej pracy z osobą szukającą mojego wsparcia.

  Dlatego też każdego klienta staram się dokładnie wysłuchać, abyśmy mogli wspólnie osiągnąć zamierzone cele. Każdego dnia doskonalę się i poszukuję nowych metod działania, aby sprostać nawet tym najtrudniejszym przypadkom. Do tej pory uczestniczyłam w wielu kursach i warsztatach. Wszystko po to, by jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę z zakresu dietetyki i sprawić, by każdy kto skorzysta z mojej usługi poczuł się wyjątkowy

   

  W cenie : wszystkie składniki potrzebne do przygotowania dań, napoje : herbata, kawa, woda bez ograniczeń, skrypt z przepisami, fartuch na czas warsztatów, świetna atmosfera
  Warsztaty będą trwały ok 3 h.

  Rezerwacje miejsc poprzez nasz sklep i zakup biletu