Dla dorosłych

Szczegóły Warsztatu

  • Let's Cook
  • 10 grudnia 2021
  • piątek, 17:00 do 21:00

Contact event manager

1 2 3 4

Bilety

  • 260 zł Bilet Wszystkie miejsca zarezerwowane

Zamów bilety

Dziękujemy za udział

MONOPORCJE ŚWIĄTECZNE Z MARCINEM BŁAŃSKIM

Gorzów Wlkp., ul. Niepodleglości 26 /H19-20

piątek, 17:00 do 21:00
10 grudnia 2021

000000

MONOPORCJE ŚWIĄTECZNE Z MARCINEM BŁAŃSKIM

Gorzów Wlkp., ul. Niepodleglości 26 /H19-20

piątek, 17:00 do 21:00
10 grudnia 2021

PRINT

 

Czy wyobrażacie sobie święta bez piernika, makowca czy sernika? Zapewne wiecie jak one pachną i smakują, dlatego wraz z Marcinem Błańskim będziecie mieć okazje stworzyć tradycyjne bożonarodzeniowe wypieki w nowoczesnej odsłonie monoporcji! Zapraszamy na warsztaty z wypieków, które będą Wam towarzyszyły podczas nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Zwycięzca 5 edycji programu telewizyjnego Bake Off – Ale Ciacho! . Pieczeniem zajął się 7-8 lat temu, ale to program telewizyjny dodał mu skrzydeł i udowodnił, że marzenia się spełniają. Przez uczestników programu uznany został za “cichą wodę”. Pieczenie to dla niego sztuka kreacji.

Na co dzień uwielbia tworzyć monodesery pod marką Bonbon Deserownia.
Na kolejnych warsztatach w naszym studio podczas 4 h wspólnej pracy Marcin pokaże nam jak przygotować świąteczne takie dzieła cukiernicze jak :

  • Piernik staropolski z powidłami śliwkowymi oblany polewą Roscher z miodem,kandyzowanymi plastrami pomarańczy i karmelizowanymi orzechami włoskimi
  • Tartaletki makowo-serowe pod białym puchem na kruchym maślanym spodzie z rozmarynem i żurawiną
  • Świąteczne serniczki korzenne z ricottą, skórką pomarańczową na dyskach z ciasta kruchego z kremem chantilly i żelką malinową

Będzie słodko, pysznie i świątecznie! Zapraszamy Was do naszej kuchni, gdzie będzie unosił się aromat korzennych przypraw, powideł, maku, cytryny i skórki pomarańczowej.

  • W cenie wszystkie sprzęty i komponenty do przygotowania dań, napoje : kawa, herbata, woda bez ograniczeń, fartuchy w użytkowanie na czas warsztatów, skrypt z przepisami.
    Rezerwacje poprzez zakup biletu w naszym sklepie: