Newsletter

Zapisz się do naszej listy mailingowej

O NAS

Wielu ludziom wydaje się ,że gotowanie wymaga skomplikowanego przygotowania,fachowej wiedzy kulinarnej a także dużo czasu, żeby przygotować coś smacznego do jedzenia a potem cieszyć się z wyników swojej pracy.

 

Gotowanie wcale nie musi być trudne, może być proste, przyjemne i trwać parę chwil. Można gotować bez zadęcia i na luzie. W dobie internetu ogromną książkę kucharską mamy przecież na wyciągnięcie ręki . Kiedy ktoś mówi : ja nie umiem gotować to znaczy że nie chce. Bo znana przecież jest nam złota maksyma  „ Chcieć to móc! „ Jeśli  ktoś coś chce to zawsze znajdzie drogę do celu i będzie się chciał czegoś nauczyć i miło spędzić czas.

Więc niech nam się zachce ! Gotujmy w domu, bo to proste, smaczne,  i dobre dla nas i naszych najbliższych. Przede wszystkim też zdrowe , bo doskonale wiemy  jakich składników używamy do wykonania danej potrawy. Gotujmy także z dziećmi bądź z przyjaciółmi – to wspaniały pomysł na wspólne spędzenie wolnego czasu . Gotujmy także z nieznajomymi, bo w takich miejscach jak nasze studio można spotkać kogoś ciekawego o podobnych zainteresowaniach, nawiązać także bliższe i dalsze znajomości a także wymienić myśli czy nawet numery telefonów -:)

Przygotowane samodzielnie, nawet proste potrawy dają nam pewność jakości i będą na pewno świetnie smakować – jesteś przecież tym co jesz !.

Zajęcia w naszym studio kulinarnym  mają przede wszystkim za zadanie pokazać uczestnikom jak czerpać przyjemność z gotowania i bawić się w kuchni, a nie stresować. Chcemy stworzyć w Gorzowie miejsce w którym każdy będzie czuł się dobrze czy to duży czy mały. Domowa atmosfera oraz luz ma służyć odprężeniu i zatrzymaniu się w codziennej gonitwie...

 

 

 

Studio kulinarne Let’s cook powstało z miłości do jedzenia i podróżowania.

Chęć  posiadania takiego miejsca gdzie ludzie lubiący gotować mogliby wymieniać się swoimi doświadczeniami oraz tworzyć coś z niczego przeważyła na szali wartości i w 2014 postanowiłam dużym wysiłkiem i kosztem stworzyć takie miejsce w Gorzowie zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Wróciłam do swoich korzeni ( wykształcenie nauczycielskie, ukończone Studium Nauczycielskie ) , zgromadziłam wokół siebie ludzi chcących współpracować i współtworzyć to miejsce . Oczywiście oprócz pasji do gotowania jednocześnie dokształcałam się na przeróżnych kursach dla amatorów ( m.in. ukończony kurs profesjonalny w Akademii Kulinarnej Kurta Schellera w Warszawie ) . Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Kapitałem Intelektualnym .

Mam nadzieję że uda nam się stworzyć miejsce, gdzie każdy spędzi miłe chwile, coś się nauczy  i odpocznie od galopującego trybu życia.

Poprzez naukę zdrowego odżywiania oraz wykorzystywanie zdrowych komponentów ( część pochodzi z naszego własnego ogródka ) chcemy zaszczepić innym elementarne podstawy zdrowego życia. Wiadomo świata się nie zbawi, ale może każdy uczestnik naszych warsztatów choć na chwilę stanie w miejscu i zastanowi się czy dobrze się odżywiam? Czy wykorzystuję wszystkie cenne składniki ? Czy nie wyrzucam niepotrzebnie jedzenia ?

W trakcie zajęć będziemy zachęcać do podróżowania ( to kolejna moja pasja) oraz do odkrywania przeróżnych potraw i smaków. Chcemy troszkę choć otworzyć horyzonty , przekonać, że nie zawsze podróż musi być droga i spędzona w 4 gwiazdkowym hotelu. Nasza maksyma to : carpe diem !

Dzieci znajdą u nas miłą atmosferę, nauczą się na pewno wiele , poznają dużo nieznanych do tej pory składników i przypraw. Będzie można rozsypać mąkę czy ubrudzić sobie ręce. Poprzez zajęcia z elementami jęz. angielskiego bądź jęz. niemieckiego dzieci będą mogły oprócz języka polskiego poszerzyć także swoje słownictwo.( certyfikaty językowe Goethe Institut i Cambridge University ).

Oferujemy także kulinarne warsztaty urodzinowe dla dzieci, z których dzieci będą mogły wynieść ciekawe , nowe doświadczenia , pobawić się razem przy gotowaniu i pieczeniu.

Cyklicznie staramy się zapraszać do naszego miasta i organizować przeróżne warsztaty z bardziej i mniej znanymi osobami ze świata kulinariów
( np. warsztaty z blogerkami bądź inne z uczestnikami programów kulinarnych w TV ) .  

                                                                                           Będzie nam bardzo miło jeśli nas odwiedzicie i spędzicie z nami czas.

Monika Reinhardt

 

Nasza firma wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.08/00052/2018

 
 
Partnerzy
  •